fbpx

Wykonujemy usługi spawania metodą TIG, MIG/MAG

Metoda TIG pozwala nam spawać nawet bardzo cienkie blachy (od 0,5mm) we wszystkich pozycjach możliwych podczas procesu. Używamy elektrody nietopliwej, roztapiającej metal. W wyniku tego powstaje jeziorko spawalnicze a po zakrzepnięciu pozostaje trwałe, czyste, estetycznie wyglądające spoiwo. Płynny metal nie rozpryskuje się. Popularna metoda do spawania rur, rurociągów i cienkich blach. Używana przy obróbce stali nierdzewnych i wysokostopowych.

W metodzie MIG/MAG używa się elektrody topliwej. Stopiony materiał łączy się ze spawanymi blachami tworząc jeziorko spawalnicze. Technika ta jest wysokowydajna i przy tym ekonomiczna. Dzięki niej powstają spoiny dobrej jakości. Pozwala spawać różne materiały we wszystkich pozycjach. Wykorzystywana do łączenia stali konstrukcyjnych i w przemyśle spawalnicznym, m.in. ciężkim. Ponadto podczas remontów, konserwacji, w branży motoryzacyjnej itp.

Jak w dwóch krokach dowiedzieć sięco i na kiedy możemy zespawać

Szybka, konkretna informacja

Przygotuj zapytanie

Określ co chcesz zespawać (jaki materiał, jaki spaw, ilość łączeń)

Zapytaj nas

Jeśli masz plik z projektem to wyślij go, zanim zadzwonisz. W przeciwnym wypadku jak najdokładniej opisz co mamy zrobić.

Gotowe!

Pamiętaj: im dokładniej określisz co mamy zrobić, tym szybciej otrzymasz wycenę i termin realizacji. A chcemy Twoje zamówienie zrealizować szybko!

Zadecyduj, jak chcesz zapytać o spawanie

Wybierz sposób, który jest wygodny dla Ciebie. Zamów rozmowę, napisz maila lub skorzystaj z czata.

Krótko o spawaniu

Spawanie jest jedną z metod obróbki metali i stopów. Celem procesu jest trwałe łączenie materiałów. Nie są one dociskane do siebie (jak w zgrzewaniu) a miejscowo topione z dodatkiem spoiwa lub bez niego. Po zastygnięciu powstaje połączenie a jego ostateczne właściwości i wytrzymałość zależą od wybranej metody spawania i użytych materiałów, ich składu.

FEEDBACK

Potrzebujemy Twojej pomocy! Powiedz nam o swoich odczuciach po kontakcie z nami. Chcemy być lepsi!

SZUKAJ NAS

Zadzwonisz czy napiszesz? Kontakt

© 2018 LaserSpec | All rights reserved.

Chcemy, żeby strona była dla Ciebie przyjazna, dlatego (podobnie jak znakomita większość stron w internecie) stosujemy tutaj pliki cookies.
(zobacz tutaj)